всі категорії
EN

Новини


Головна> Новини

Багатофункціональний міні-метр оптичної потужності TriBrer 5 в 1

Час: 2023-04-27

Привіт дорогі!

Ви шукаєте хороші показники оптичний лічильник потужності? Чому ні спробуйте наш багатофункціональний пристрій вимірювач оптичної потужності? З п'ятьма функціямиs, в тому числі вимірювач оптичної потужності, тестер мережевих кабелів RJ45/RJ11, візуальний локатор несправності та світлодіодне освітлення з Блиск «SOS».

зображення

Всього шість довжин хвилі, включаючи 850/1300/1310/1490/1550/1625 нм. І є два діапазони відображення OPM на ваш вибір: +10~-70 дБм для діапазону «T» або +26~-50 дБм для діапазону «C».

Візуальний локатор вихідної потужності 10 мВт може перевірити відстань 8 ~ 10 км. 2.5-міліметровий верхній роз’єм підходить для різноманітних адаптерів.

зображення

Потужне світлодіодне світло може допомогти вам працювати в темряві, а блиск «SOS» допоможе вам вибратися із затору в екстреній ситуації.

Обидва тестери мережевих кабелів RJ45 і RJ11 мають потужну функцію перевірки послідовності.

зображення


Крім того, пристрій може зберігати щонайбільше 500 слідів, що може задовольнити ваші основні потреби в щоденній роботі. І не хвилюйтеся про відсутність енергії, він автоматично вимкнеться через 10 хвилин без роботи, якщо ввімкнути режим енергозбереження.

Наш OPM також має сховище еталонних значень. Він може зберігати еталонне значення з тестовим волокном без втрат, коли ви вимірюєте волокно з втратою, зручно отримати значення втрат шляхом порівняння двох результатів.

Дізнайтеся більше/отримайте специфікацію продукції на www. tribrer.com.


Гарячі категорії

totop